بیش از 3000 بازدید در 24 ساعت
تبلیغات در کالاشیدهوشمند با کمترین هزینه  یکی از پرکاربردترین تبلیغات در حوزه وب تبلیغات به صورت بنر بوده و همچنین اولین شکل تبلیغات در فضای اینترنت میباشد. در این شیوه از تبلیغ، نام، لوگو، تولیدات، خدمات شرکتها و اشخاص به روشهای گوناگون به نمایش در می آید و معمولا به صورت کادرهایی با اندازه های استاندارد ( که البته این استاندارد ممکن است توسط سایت تغییر یابد ) در نقاط مختلف سایت قرار میگیرد و به صورت تصویر، انیمیشن و متن به صورت چند لایه قابل اجرا میباشد  

با تبلیغات در کالاشید ، هزینه تبلیغاتی بسیار کمتری در مقایسه با هزینه سنگین تبلیغات در بیلبوردها و رسانه های صوتی و تصویری میپردازید.در صورتی که محتوای یک صفحه مرتبط با هدف تبلیغاتی شما باشد تبلیغ شما در آن صفحه نمایش داده خواهد شد. با این روش، میتوانید مخاطبان خود را با توجه به علاقه مندیشان دقیق هدفگیری و از بازدید بالای کاربران سایت کالاشید بیشترین بهره را ببرید.


 

جهت هماهنگی و انجام امور تبلیغات با شماره 02177209511 تماس بگیرید  

 
 
شما میتوانید از طریق واتساپ سوالات خود را با مشاوران کالاشید در میان بگذارید :

  

 
 

 
در زیر، محل قرارگیری بنرهای تبلیغاتی مشخص شده است تا بر اساس نیاز محل قرارگیری بنر تبلیغاتی خود را انتخاب کنید:

 

تبلیغات بنری ارزان 

بنابر آنچه گفته شد، تبلیغات بنری نقش بسیار زیادی در معروفیت نام های تجاری دارد، در نتیجه یک روش مطمئن برای افرادی که به تبلیغات اینترنتی پرداخته اند استفاده از بنر در سایتهای پر بیننده میباشد و یکی از نکاتی که آگهی دهندگان در حوزه وب باید به آن توجه داشته باشند این است که بازخورد تبلیغات اینترنتی در طی زمان مشخص میگردد.